Atsperes pēc pasūtījuma

Atsperes tiek izgatavotas no augstas kvalitātes specializēta tērauda markām, pielietojot karstās uztīšanas metodi atbilstoši mūsdienīgām tehnoloģijām un spēka raksturojumu kontrolei. Pēc izgatavošanas visas atsperes tiek pakļautas pretkorozijas apstrādei (polimērpārjklājuma uzklāšana). Šobrīd mēs esam gatavi piedāvāt šādu formu automobiļu piekaru atsperu izgatavošanu pēc pasūtījuma:

  • cilindriskas,
  • koniskas,
  • mucveida,
  • ar piespiestām un nepiespiestām balsta vītnēm,
  • ar mainīgu uztinuma no kalibrēta stieņa diametrā no 8,0 līdz 22,0 mm soli.

Mūsu ražotne ir aprīkota ar augsti tehnoloģiskām iekārtām, kas ir analogas tām iekārtām, kādas tiek izmantotas uzņēmumos, kas piegādā piekares Eiropas vadošajiem automobiļu koncerniem.
Mūsu izgatavotās priekšējās un aizmugurējās piekares atsperes visu tehnisko raksturojumu ziņā maksimāli atbilst oriģinālām atsperēm. Pēc izgatavošanas visas atsperes iziet stingruma izmēģinājumus stendā.
Lai pasūtītu atsperu izgatavošanu, sazinieties ar mūsu speciālistiem pa tālruņiem, kas norādīti mājaslapas galvā, un nosūtīt pieteikumu uz mūsu e-pastu. Lejuplādēt pieteikuma veidlapu.
Jūs varat izmantot arī atsauksmes veidlapu lapā Sazināties ar mums.
Atsperu ar mainīgu tinuma soli īpatnības
Atsperes ar mainīgu tinuma soli ir atsperes Ar progresīvu raksturojumu. Tāpat kā atsperes ar lineāro raksturojumu, tās iziet šādas ražošanas stadijas:

  • tērauda stieņa apstrāde līdz nepieciešamajam diametram,
  • termiskā sildīšana un stieņa spirālveida uztīšana,
  • virsmas apstrāde un polimērpārklājuma uzklāšana aizsardzībai pret koroziju.
Taču atšķirībā no atsperēm ar pastāvīgu atsperes soli, atsperēm ar mainīgu soli ir palielināta stingrība. Šis efekts tiek panākts mainot posmus ar dažādu attālumu starp vītnēm (diferencēts vītņu solis). Slodzes iedarbībā vītnes ar mazu soli pakāpeniski pārtrauc deformāciju, tajā pat laikā vītnes ar palielinātu soli turpina saspiesties. Lielākajā daļā mūsdienīgu ārvalstu marku modeļos tiek izmantots tieši šis atsperu tips. Tas veicina labāku automobiļa vadību un stabilitāti uz ceļa klātnes. Atsperes ar mainīgu soli palīdz arī samazināt klīrensu, kas palielina vadīšanas komfortu palielinātos ātrumos.